Czarter jachtów w Świnoujściu

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów poszukujących profesjonalnych, wysokiej jakości usług morskich, oferujemy czarter jachtów w Świnoujściu. Nasz asortyment to nowoczesne, najwyższej klasy jachty na wynajem. Na co dzień rezydujemy przy ulicy Jachtowej 1 w Marinie Świnoujście. Rejsy na naszych żaglówkach docenią zarówno doświadczeni miłośnicy żeglowania, jak też osoby początkujące w tej dziedzinie. Morskie podróże na naszych jednostkach to gwarancja znakomitej zabawy i aktywnego wypoczynku dla wszystkich. Polecamy je zarówno parom na romantyczne pobyty tylko we dwoje, rodzinom z dziećmi na słoneczne wakacje, a także na integracyjne imprezy dla firm.

Jesteśmy specjalistami w zakresie czarteru w Świnoujściu. Działamy w tej branży od 10 lat – w tym czasie udało nam się zyskać szerokie grono stałych, zadowolonych Klientów. Jesteśmy dumni, że żeglarstwo jest nie tylko naszą drogą zawodową, ale przede wszystkim pasją.

Kilka lat temu rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką stocznią Hanse, czego efektem są nowoczesne i wygodne jachty, oferowane na wynajem. Proponujemy czarter Świnoujście modeli Hanse 325, 345 i 455. Wszystkie nasze żaglówki charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz smukłą, stylową linią i eleganckim wyglądem. Wynajmowane przez nas jachty są zwrotne i szybkie, a zastosowane w nich technologie gwarantują bezpieczną i płynną żeglugę. W szczególności dumni jesteśmy z luksusowego modelu Hanse 455, będącego nowością na polskim oraz zagranicznym rynku czarterów na Bałtyku.

Nasze jachty posiadają na wyposażeniu innowacyjne systemy sterownicze, przeciwpożarowe i oświetleniowe. Ponadto mają zamontowane ogrzewanie kabinowe i pokładowe, a także akcesoria dodatkowe, takie jak telewizory, radia czy odtwarzacze muzyczne. Każda z oferowanych przez naszą firmę na czarter w Świnoujściu żaglówka może wygodnie pomieścić nawet kilkanaście osób. Proponowane przez nas jednostki łączą w sobie wyjątkowy komfort z szybkimi, sportowymi osiągami regatowymi.

Ceny czarteru jachtów w Świnoujściu rozpoczynają się już od kwoty 3.300 zł netto za tygodniowy wynajem, zależnie od terminu oraz modelu jednostki. W podanej cenie zapewniamy wyposażoną i w pełni przygotowaną do komfortowego użytkowania żaglówkę. W ramach owych kosztów mieszczą się również opłaty za postój w kołobrzeskiej Marinie, prąd i zużycie wody, jak również ubezpieczenie NNW dla wszystkich członków załogi. Gratis oferujemy komplet pościeli dla każdego z załogantów. Dla naszych stałych Klientów, a także w przypadku wcześniejszej rezerwacji, oferujemy atrakcyjne zniżki i promocje.

Jeśli więc interesuje Cię profesjonalny czarter jachtów Świnoujście, firma BALTICUS zaprasza do przejrzenia i skorzystania ze swej oferty. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji, służąc fachową poradą i pomocą w wyborze optymalnego jachtu. Na kolejnych podstronach przedstawiliśmy dokładniejsze informacje dotyczące konkretnych jachtów, ich cen oraz proponowanego wyposażenia, jednakże w przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej na temat wynajmu żaglówek!

Hanse 345 2

Masz pytania? Zadzwoń:

+48 501 432 371

e-mail: czarter@sofun.com.pl